Тетяна про гірудотерапію:

Я дуже боюся всіляких плазунів і кусючих комах. Лікування п’явками- для мене тільки одне словосполучення було подібно грому серед ясного неба. Перша процедура дуже мене турбувала, від страху я не спала всю ніч, а перед тим, як лягти на кушетку дуже тряслася і тремтіла, наче п’явки мене з’їдять цілком J. Кусає п’явка приблизно також (по больових відчуттях), як комар, ну може трохи сильніше. Кров смокче приблизно годину. Як тільки п’явка прокусила шкіру і ввела знеболюючий фермент більше не боляче. Після процедури кров сочиться ще кілька годин, необхідно накласти пов’язку, зазвичай приклеюють ватний тампон і гігієнічну прокладку. Після процедури мене як підмінили!). У мене ніби крила виросли! Така працездатність, ніякої втоми, настрій святковий, посмішка на обличчі, колір шкіри змінився, очі блищать, за шість годин сну я стала висипатися, як раніше за десять не могла виспатися!

Пройшла курс з семи процедур, ефект просто приголомшливий. Багато болячок перестали турбувати: тяжкість в ногах (натяк на варикозне розширення вен), безсоння, втома, поганий настрій.

Наступний курс ми пройшли з подружжя разом, тому що п’явки сильно піднімають лібідо.

Але найбільшим плюсом, на мій погляд, від лікування п’явок, це ставлення до життя. Мабуть, п’явки прибирають не тільки застійні ділянки крові, але і розганяють кров настільки, що жити стає приємніше, кожен момент стає яскравішим і добрішим!

Марія про електротерапію:

Дуже задоволена електротерапією! В цілому відбувається досить сильна стимуляція клітин — в результаті у мене зменшилися зморшки, з’явилася пружність, а головне мій овал лиця перестав спливати. Мішечки під очима розгладились, минуло відчуття в’ялості шкіри. А ще настав такий дуже важливий для мене момент, як зменшення судинної сіточки на щоках. До речі дуже підійде електротерапія для тих хто страждає розширеними порами. Результату вистачить на рік точно, і це ще в залежності від того скільки процедур ви зробили. Я залишилися дуже задоволена!

Ігор про кінезіотейпінг:

В захваті від кінезіотейпінгу: тілу постійно тепло, є ефект лімфодренажу (зникають набряки і розгладжується шкіра), невеликий дискомфорт на початку через те, що тейп тягне в правильне, але незвичне становище – але результат вражаючий!

Наталя про плазмоліфтинг:

Хочу поділитися своїми враженнями про плазмоліфтинг. На цю процедуру я зважилася не відразу. Я багато чула про це, але не відразу прийняла рішення.

Сама процедура плазмоліфтинг відноситься до однієї з молодих процедур по догляду за шкірою. Але багато її донині чомусь бояться.

Перед процедурою у пацієнта беруть кров, кров поміщають в спеціальний апарат і отриману плазму використовують для ін’єкцій.

Результат був помітний вже після першої процедури. Я сміливо можу сказати, що змінюється колір шкіри. Ну по-перше, шкіра сяє, дрібні зморшки зникають, але таку процедуру бажано пройти комплексно, щоб закріпити отриманий результат.

Олена про масаж:

Відвідувала курси масажу для спини – чудовий результат!

Прояви остеохондрозу знайомі багатьом, на жаль. Це і скутість спини, коли важко навіть повернутися, і болючість, що виявляється в тупий або гострого болю. До речі, у мене скутість і болючість частіше проявляють себе після пробудження, особливо після тривалого сну. Також більше проблем у верхній частині спини, ніж у нижній.

Вважаю масаж спини першим засобом при остеохондрозі, яке дає надійний і довготривалий результат. Але під час загострення краще не робити масаж.

Результат після курсу масажу мене дуже ощасливив – хворобливість і скутість минули, спина випрямляється.